CMF55143K00BHBF
MFR.Part #
CMF55143K00BHBF
JLCPCB Part #
C1419179
Description
-55℃~+175℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors