CMF60825R00FKRE
MFR.Part #
CMF60825R00FKRE
JLCPCB Part #
C1770365
Description
-55℃~+175℃ 1W 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors