CMF5512R000JKEA
MFR.Part #
CMF5512R000JKEA
JLCPCB Part #
C3520253
Description
-55℃~+175℃ 12Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS