CMF5512K600DHRE
MFR.Part #
CMF5512K600DHRE
JLCPCB Part #
C3374668
Description
-55℃~+175℃ 12.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors