VS-40APS16-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-40APS16-M3
JLCPCB Part #
C17237272
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.14V@40A 1.6kV 100uA 40A 475A TO-247AC Diodes - General Purpose ROHS