CMF55121K00FHBF
MFR.Part #
CMF55121K00FHBF
JLCPCB Part #
C1419061
Description
-55℃~+175℃ 121kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors