CMF55120R00JKEK
MFR.Part #
CMF55120R00JKEK
JLCPCB Part #
C1419119
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS