CMF55115R00FHEK
MFR.Part #
CMF55115R00FHEK
JLCPCB Part #
C1417306
Description
-55℃~+175℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS