CMF55113K00BHRE
MFR.Part #
CMF55113K00BHRE
JLCPCB Part #
C3534500
Description
-55℃~+175℃ 113kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors