CMF5510R400FHBF
MFR.Part #
CMF5510R400FHBF
JLCPCB Part #
C1401188
Description
-55℃~+175℃ 10.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors