CMF5510K200FKEK
MFR.Part #
CMF5510K200FKEK
JLCPCB Part #
C1417707
Description
-55℃~+175℃ 10.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS