CMF5095R300FHEK
MFR.Part #
CMF5095R300FHEK
JLCPCB Part #
C1417582
Description
-55℃~+175℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS