CMF5075K000FHEK
MFR.Part #
CMF5075K000FHEK
JLCPCB Part #
C1417263
Description
-55℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS