BFC237524123
MFR.Part #
BFC237524123
JLCPCB Part #
C335593
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS