CMF506K1900FHEK
MFR.Part #
CMF506K1900FHEK
JLCPCB Part #
C1417485
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS