BZT52C24-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C24-G3-18
JLCPCB Part #
C6474457
Package
SOD-123
Description
100nA@18V 24V 410mW 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS