CMF50500R00CEBF
MFR.Part #
CMF50500R00CEBF
JLCPCB Part #
C1407958
Description
-55℃~+175℃ 250mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors