CMF5047K000FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5047K000FKEK
JLCPCB Part #
C1399941
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS