RN50E1542FRSL
MFR.Part #
RN50E1542FRSL
JLCPCB Part #
C3407246
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors