CMF5045K300FHBF
MFR.Part #
CMF5045K300FHBF
JLCPCB Part #
C1417461
Description
-55℃~+175℃ 250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors