CMF50453K00FHBF
MFR.Part #
CMF50453K00FHBF
JLCPCB Part #
C1417454
Description
-55℃~+175℃ 250mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors