CMF5042K050BERE
MFR.Part #
CMF5042K050BERE
JLCPCB Part #
C1804776
Description
-55℃~+175℃ 250mW 42.05kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors