CMF5039R200FHEK
MFR.Part #
CMF5039R200FHEK
JLCPCB Part #
C1417509
Description
-55℃~+175℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS