CMF5022K000JNRE
MFR.Part #
CMF5022K000JNRE
JLCPCB Part #
C1783641
Description
-55℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors