CMF50226R00FHEK
MFR.Part #
CMF50226R00FHEK
JLCPCB Part #
C1420702
Description
-55℃~+175℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS