CMF501K8000JNBF
MFR.Part #
CMF501K8000JNBF
JLCPCB Part #
C1422035
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors