CMF5018K200FKEK
MFR.Part #
CMF5018K200FKEK
JLCPCB Part #
C1423170
Description
-55℃~+175℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS