CMF5017K800BHEK
MFR.Part #
CMF5017K800BHEK
JLCPCB Part #
C1424429
Description
-55℃~+175℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS