BFC237528161
MFR.Part #
BFC237528161
JLCPCB Part #
C3802159
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160pF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS