CMF5015K000FKEK
MFR.Part #
CMF5015K000FKEK
JLCPCB Part #
C1422668
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS