BFC233920475
MFR.Part #
BFC233920475
JLCPCB Part #
C3300830
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS