CMF5013K000JKEK
MFR.Part #
CMF5013K000JKEK
JLCPCB Part #
C1422976
Description
-55℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS