Y1752400R000V9L
MFR.Part #
Y1752400R000V9L
JLCPCB Part #
C1496960
Description
-55℃~+125℃ 1W 400Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS