CMF5010R100DHBF
MFR.Part #
CMF5010R100DHBF
JLCPCB Part #
C1423747
Description
-55℃~+175℃ 10.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors