RN70C1000FBSL
MFR.Part #
RN70C1000FBSL
JLCPCB Part #
C1425154
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors