CMF5010K000BHRE
MFR.Part #
CMF5010K000BHRE
JLCPCB Part #
C1798379
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors