CMF50107R00FHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF50107R00FHEK
JLCPCB Part #
C1422305
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS