P0805H2151FBT
MFR.Part #
P0805H2151FBT
JLCPCB Part #
C4552864
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount