CMF20680R00JNBF
MFR.Part #
CMF20680R00JNBF
JLCPCB Part #
C1434399
Description
-55℃~+175℃ 1W 680Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors