CMF075R6000JNR880
MFR.Part #
CMF075R6000JNR880
JLCPCB Part #
C1790128
Description
-55℃~+175℃ 5.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors