RN55C1023BBSL
MFR.Part #
RN55C1023BBSL
JLCPCB Part #
C1426048
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors