CMF075R1000JNRE
MFR.Part #
CMF075R1000JNRE
JLCPCB Part #
C1801402
Description
-55℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors