CMF0751K000GKEB
MFR.Part #
CMF0751K000GKEB
JLCPCB Part #
C1775020
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS