CMF0739K000JKR6
MFR.Part #
CMF0739K000JKR6
JLCPCB Part #
C1775043
Description
-55℃~+175℃ 39kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors