CMF07390R00GKEK
MFR.Part #
CMF07390R00GKEK
JLCPCB Part #
C1433750
Description
-55℃~+175℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS