CMF07300K00GNEK80
MFR.Part #
CMF07300K00GNEK80
JLCPCB Part #
C1412252
Description
-55℃~+175℃ 300kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS