CMF072K7000JKEB
MFR.Part #
CMF072K7000JKEB
JLCPCB Part #
C3460531
Description
-55℃~+175℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS