CMF071R6000JNBF
MFR.Part #
CMF071R6000JNBF
JLCPCB Part #
C1440126
Description
-55℃~+175℃ 1.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors