CMF071R0000JNBF
MFR.Part #
CMF071R0000JNBF
JLCPCB Part #
C1440150
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors