CMF071R0000JKEB
MFR.Part #
CMF071R0000JKEB
JLCPCB Part #
C3545124
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS